Matrace Ostrava

Rozhodli jste se pro nákup nové matrace a váháte, kam pro ni jít? Volba dobrého výrobce a vhodné matrace nemusí být vždycky snadná. Matrace se nekupují často jako oblečení nebo potraviny, proto Vám představíme prodejny s odborníky, kteří mají zkušenosti a s výběrem dokážou skvěle poradit. Matrace Tropico jsou dostupné v celé České i Slovenské republice. V tomto článku se zaměříme na matrace v Ostravě.

Odborní prodejci matrací po celé Ostravě

Největší prodejnu zdravého spaní v regionu najdete na ul. B. Četyny 15 v Ostravě. Jedná se o autorizovaného a certifikovaného prodejce matrací Tropico Delcon Nábytek. Jeho nabídka je opravdu široká, spoustu matrací si můžete osobně vyzkoušet přímo v prodejně. Zkušení prodavači Vám doporučí takovou matraci, která bude vyhovovat Vašim požadavkům. Je pro Vás otevřená ve všední dny od 9 do 18 hod. a v sobotu od 9 do 12 hod. Kdyby Vám tato otevírací doba nevyhovovala a měli jste čas jen v neděli, zajděte si v Ostravě pro matraci do Mariánských Hor, kde najdete prodejnu SCONTO Nábytek. O víkendu mají otevřeno od 9 do 19 hod. V nákupním parku Futurum na Varenské ulici jsou pro Vás připravené matrace Tropico v obchodě JENA nábytek, s. r. o. Zde naleznete i poradnu zdravého spánku Dr. Sleep. Na kiosku s dotykovou obrazovkou si jednoduše navolíte Vaše tělesné proporce a další nezbytné údaje. Dr. Sleep zadaná data vyhodnotí a doporučí Vám konkrétní matrace. Dalšího prodejce matrací naleznete v Ostravě na ulici 30. Dubna 3003 – Intena, dále prodejnu ALFA. cz v ulici 28. října 231 nebo v Ostravě Porubě, Aleše Hrdličky 5 je certifikovaný prodejce DK Morava Consult, s. r. o.

Dejte na rady prodejců

Ať už bydlíte v Ostravě v Mariánských Horách nebo v Porubě, matraci Tropico lze opatřit ve všech koutech Ostravy. Všude Vám odborně poradí a doporučí, na co byste se měli při nákupu matrace zaměřit, který materiál zvolit, s jakou konstrukcí, potahem apod. Vy už nebudete tápat a vyberete si matraci takovou, se kterou budete řadu let maximálně spokojeni.